Evert Slegers - Landweg in de herfst

Evert Slegers - Landweg in de herfst kopen? Bied vanaf 79!
Evert Slegers - Landweg in de herfst kopen? Bied vanaf 79!Evert Slegers - Landweg in de herfst kopen? Bied vanaf 79!Evert Slegers - Landweg in de herfst kopen? Bied vanaf 79!Evert Slegers - Landweg in de herfst kopen? Bied vanaf 79!Evert Slegers - Landweg in de herfst kopen? Bied vanaf 79!
  • Evert Slegers (1948)
Jaartal1983
DragerHardboard
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
Lijst60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Landweg in het buitengebied met bebouwing in zeer fraaie lijst

Evert Slegers (1948)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Ami
FA. (10)

719 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
80 cm
60 cm
70 cm
50 cm
Starttijd:13-03-2022 om 23:35
Eindtijd:20-03-2022 om 22:31
Openingsbod € 79
ObjectlocatieAmstelveen,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie