Lao Lianben (Tan) - 3x gesigneerde litho 1983. - Verkocht

Lao Lianben (Tan) - 3x gesigneerde litho 1983. kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 55,00

Lao Lianben (Tan) - 3x gesigneerde litho 1983. kopen? Bied vanaf 1!Lao Lianben (Tan) - 3x gesigneerde litho 1983. kopen? Bied vanaf 1!Lao Lianben (Tan) - 3x gesigneerde litho 1983. kopen? Bied vanaf 1!Lao Lianben (Tan) - 3x gesigneerde litho 1983. kopen? Bied vanaf 1!Lao Lianben (Tan) - 3x gesigneerde litho 1983. kopen? Bied vanaf 1!Lao Lianben (Tan) - 3x gesigneerde litho 1983. kopen? Bied vanaf 1!Lao Lianben (Tan) - 3x gesigneerde litho 1983. kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  KONSTHUYS
FA. (5)

Lid sinds 2010
161 verkochte items
  • Lian Ben LAO (1948)
GesigneerdHandgesigneerd

Van deze Philipijnse kunstenaar -ook genoemd Lao Lian Ben- wordt wereldwijd werk aangeboden - zie o.a. Artprice, Artnet, Christies.

De 3 gesigneerde werkjes zijn afgedrukt op zacht karton-achtig papier - herkomst: Meissner Edition Hamburg.

Afm: 15x14 cm - afb. ca. 10x10 cm. - goede conditie - niet ingelijst..

Zie voor aanvullende voorwaarden foto-tekst-frame.

Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:22-11-2016 om 14:39
Eindtijd:28-11-2016 om 14:39
Biedingen (13)
ooteboe
27 nov. / 21:14
€ 55
Sasskia
27 nov. / 21:14
€ 50
ooteboe
25 nov. / 19:37
€ 40
Paddestoel
25 nov. / 19:37
€ 35
ooteboe
25 nov. / 13:09
€ 30
Paddestoel
25 nov. / 13:09
€ 25
ooteboe
25 nov. / 13:09
€ 20
Paddestoel
25 nov. / 13:09
€ 18
ooteboe
25 nov. / 13:08
€ 16
Paddestoel
25 nov. / 13:08
€ 14
ooteboe
25 nov. / 09:55
€ 12
Paddestoel
25 nov. / 09:55
€ 10
Paddestoel
25 nov. / 01:04
€ 1