Lapoutre, A - stand naakt, tekening in rood krijt - 1956 ca. 19 x 50 - Verkocht

Lapoutre, A - stand naakt, tekening in rood krijt - 1956  ca. 19 x 50  kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 35,00

Lapoutre, A - stand naakt, tekening in rood krijt - 1956  ca. 19 x 50  kopen? Bied vanaf 30!Lapoutre, A - stand naakt, tekening in rood krijt - 1956  ca. 19 x 50  kopen? Bied vanaf 30!Lapoutre, A - stand naakt, tekening in rood krijt - 1956  ca. 19 x 50  kopen? Bied vanaf 30!Lapoutre, A - stand naakt, tekening in rood krijt - 1956  ca. 19 x 50  kopen? Bied vanaf 30!

A. Lapoutre

Geplaatst door  michaelvanheck
FA. (11)

298 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • A. Lapoutre
TypeTekening / Aquarel

Fraaie tekening in fraaie oude lijst, mooi geheel, netjes ingelijst. . tekening ca. 19 x 50 , met lijst ca. 72  x 40

A. Lapoutre

Geplaatst door  michaelvanheck
FA. (11)

298 verkochte items
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:29-12-2015 om 23:25
Eindtijd:03-01-2015 om 23:25
Biedingen (2)
Olier005
03 jan. / 23:20
€ 35
ajamartina
03 jan. / 21:17
€ 30