Lau Heidendael - Venetië, aquarel (ingelijst) - Verkocht

Lau Heidendael - Venetië, aquarel (ingelijst) kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Lau Heidendael - Venetië, aquarel (ingelijst) kopen? Bied vanaf 50!Lau Heidendael - Venetië, aquarel (ingelijst) kopen? Bied vanaf 50!Lau Heidendael - Venetië, aquarel (ingelijst) kopen? Bied vanaf 50!Lau Heidendael - Venetië, aquarel (ingelijst) kopen? Bied vanaf 50!Lau Heidendael - Venetië, aquarel (ingelijst) kopen? Bied vanaf 50!Lau Heidendael - Venetië, aquarel (ingelijst) kopen? Bied vanaf 50!Lau Heidendael - Venetië, aquarel (ingelijst) kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Rosser
FA. (169)

2989 verkochte items
Alle items van deze verkoper (232)
  • Lau Heidendael (1946)
TypeTekening / Aquarel

Uitzicht op o.a. de San Marco basiliek en de Campanile in Venetië door Lau Heidendael.  Aquarel op papier, gemonogrammeerd en gedateerd (‘98) linksonder.  In aluminium lijst, achter glas en passe-partout.  In zeer goede conditie.  Herkomst: Galerie Petit, Amsterdam.

Afmetingen: 51cm x 46cm (incl. lijst), 32cm x 23cm (binnen passe-partout)

Lau Heidendael (1946)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Rosser
FA. (169)

2989 verkochte items
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:09-10-2015 om 11:45
Eindtijd:18-10-2015 om 20:45
tverbeek
12 okt. / 11:05
€ 50