Laurent Sabon, gemengde techniek, les Quatre Saisons-Été - Verkocht

Laurent Sabon, gemengde techniek, les Quatre Saisons-Été kopen? Bied vanaf 15!

Verkoopprijs: € 15,00

Laurent Sabon, gemengde techniek, les Quatre Saisons-Été kopen? Bied vanaf 15!Laurent Sabon, gemengde techniek, les Quatre Saisons-Été kopen? Bied vanaf 15!Laurent Sabon, gemengde techniek, les Quatre Saisons-Été kopen? Bied vanaf 15!Laurent Sabon, gemengde techniek, les Quatre Saisons-Été kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1185 verkochte items
Alle items van deze verkoper (77)
  • Laurent Sabon (1852-1936)
TypeTekening / Aquarel

Een werk op papier van de Zwiterse kunstenaar Laurent Sabon, getiteld "les Quatre Saisons-Été". Linksonder gesigneerd, afmetingen 30,5x60. Achterop het papier is een papier geplakt met tekst zie foto 4. Dit lijkt te betekenen dat het hier om een druk gaat, maar welk soort druk dat zou zijn  weet ik niet. Op het eerste gezicht ziet het er uit als een aquarel/gouache, maar het oppervlak is wel glad.

Verzending tussen twee platen, gewoon pakket 7,50, aangetekend 9,15. Onaangetekende verzending is op risico van de koper.

Laurent Sabon (1852-1936)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1185 verkochte items
Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:02-01-2017 om 13:50
Eindtijd:16-01-2017 om 13:50
MdeBoer
15 jan. / 21:20
€ 15