Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Laurentius (Laurens) Bleeker, Beverwijk 1905-1951) schilder, glasschilder, tekenaar en ontwerper. Lid Onafhankelijken.
www.rkd.nl 35009
Indruk-makend, melancholies portret van vrouw 'voor Mary' gedateerd 1928, formaat 35x56 in nette staat, niet ingelijst.
Starttijd | 16-10-2014 om 13:00 |
Eindtijd | 2-11-2014 om 12:00 |