Laurentius Bleeker 'voor Mary' potlood/pastel 35x56, 1928 - Verkocht

Laurentius Bleeker  'voor Mary' potlood/pastel  35x56, 1928  kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Laurentius Bleeker  'voor Mary' potlood/pastel  35x56, 1928  kopen? Bied vanaf 40!Laurentius Bleeker  'voor Mary' potlood/pastel  35x56, 1928  kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  michaelvanheck
FA. (11)

298 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Laurens Bleeker (1905-1951)
TypeTekening / Aquarel

Laurentius (Laurens) Bleeker, Beverwijk 1905-1951) schilder, glasschilder, tekenaar en ontwerper. Lid Onafhankelijken.

www.rkd.nl 35009

Indruk-makend, melancholies portret van vrouw 'voor Mary' gedateerd 1928, formaat 35x56 in nette staat, niet ingelijst.

Laurens Bleeker (1905-1951)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  michaelvanheck
FA. (11)

298 verkochte items
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:16-10-2014 om 13:00
Eindtijd:02-11-2014 om 12:00
GelderlandI
20 okt. / 23:08
€ 40