FA. (3)

Lawrence Coulson, "Pulling Me In", giclee, gesigneerd.

Lawrence Coulson, "Pulling Me In", giclee, gesigneerd. kopen? Bied vanaf 50!
Lawrence Coulson, "Pulling Me In", giclee, gesigneerd. kopen? Bied vanaf 50!Lawrence Coulson, "Pulling Me In", giclee, gesigneerd. kopen? Bied vanaf 50!Lawrence Coulson, "Pulling Me In", giclee, gesigneerd. kopen? Bied vanaf 50!Lawrence Coulson, "Pulling Me In", giclee, gesigneerd. kopen? Bied vanaf 50!

Lawrence Coulson

Geplaatst door  Goldner

187 verkochte items
  • Lawrence Coulson
GesigneerdHandgesigneerd

Geweldige giclee uit beperkte editie van de Britse kunstenaar Lawrence Coulson.

Met potlood gesigneerd en genummerd, uitgevoerd op Hahnemuhle papier.

Afmetingen ca. 33/33 cm.

Voor een impressie van zijn werken zie b.v.;

http://www.theriversidegallery.co.uk/artistWork.asp?artist=12

Nooit ingelijst geweest, in goede staat.

Kan in overleg eventueel ook gehaald worden in Enschede.

Lawrence Coulson

Geplaatst door  Goldner

187 verkochte items
Starttijd:05-07-2015 om 09:27
Eindtijd:19-07-2015 om 09:27
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieNederland