Lawrence Weiner: Lak op roestvrij staal, 9-delig, Art meets Science

Lawrence Weiner: Lak op roestvrij staal, 9-delig, Art meets Science kopen? Bied vanaf 150!

Beeld / Object

Verkoopprijs: € 150,00

Lawrence Weiner: Lak op roestvrij staal, 9-delig, Art meets Science kopen? Bied vanaf 150!Lawrence Weiner: Lak op roestvrij staal, 9-delig, Art meets Science kopen? Bied vanaf 150!Lawrence Weiner: Lak op roestvrij staal, 9-delig, Art meets Science kopen? Bied vanaf 150!Lawrence Weiner: Lak op roestvrij staal, 9-delig, Art meets Science kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (272)

Lid sinds 2010
36961 verkochte items
Alle items van deze verkoper (301)
  • Lawrence Weiner (1940)
TypeBeeld / Object

Titel: Art meets Science and Spirituality in a changing Economy
Jaartal: 1992
Afmetingen:  ± 22 cm x 58 cm
Oplage: 164/1000
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met stift op bijbehorende enveloppe
Materiaal: Lak op roestvrij staal, 9-delig
Conditie: In zeer goede staat.

Administratieve code:

QQBIS

Dit item is verkocht voor 150,00

Starttijd:27-03-2018 om 11:23
Eindtijd:08-04-2018 om 11:23

Biedingen (1):

Renee
8 apr. / 10:11
€ 150