Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
gekleurde mezzotint gravure
"Le billet doux" , (dédié à monsieur Menage de Pressigny, conseiller fermier général de sa Majesté)
afm. : 44 x 30 cm ( op blad 53 x 38.5 cm)
conditie : uitstekend-heldere kleuren, ruime marges, verso blank (versteviging tape langs buiten randen)
Niklas Lafrensen, "Nicolas Lavreince" of "Lavrince" (1737 - 1807), is een ontwerper en schilder in de gouache portretten en de geschiedenis van Zweden.
In 1771 vertrok hij naar Parijs, waar hij kleine aquarel en olie portretten schilderde.
Nicolas Launay, (1739 - 1792 Is een Frans schrijver.
Op jonge leeftijd ingevoerd in het atelier van Louis Lempereur , Launay maakte grote vooruitgang in de kunst van het graveren.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Borsbeek (antwerpen), België |
Objectlocatie | Borsbeek (Antwerpen), België |
Starttijd | 27-2-2017 om 15:49 |
Eindtijd | 13-3-2017 om 15:49 |