Le Chateau, Bob Lokhorst - Verkocht

Le Chateau, Bob Lokhorst kopen? Bied vanaf 1!
  • Bob Lokhorst (1900-1972)
TypeTekening / Aquarel

Zicht op een kasteel in Frankrijk. Gemaakt door Bob Lokhorst in zijn franse periode.

Getekend met potlood in zwart - wit. Handgesigneerd.

39 cm breed en 25 cm hoog.

Achter glas, in een mooie, orginele houten lijst.

Verkregen uit nalatenschap van huisvriend van kunstenaar.

Dit item is verkocht voor 19,00
Starttijd:05-12-2015 om 11:23
Eindtijd:19-12-2015 om 11:43
Biedingen (10)
Withaar
19 dec. / 11:33
€ 19
VART
19 dec. / 11:33
€ 17
Withaar
19 dec. / 11:28
€ 15
VART
19 dec. / 11:28
€ 15
Withaar
19 dec. / 11:23
€ 13
VART
19 dec. / 11:16
€ 11
Withaar
19 dec. / 11:16
€ 9
Withaar
19 dec. / 08:15
€ 5
lunazee
17 dec. / 03:21
€ 3
VART
14 dec. / 19:01
€ 1