Ronnie Meerts - Le Chateau

Ronnie Meerts - Le Chateau kopen? Bied vanaf 20!
Ronnie Meerts - Le Chateau kopen? Bied vanaf 20!Ronnie Meerts - Le Chateau kopen? Bied vanaf 20!Ronnie Meerts - Le Chateau kopen? Bied vanaf 20!Ronnie Meerts - Le Chateau kopen? Bied vanaf 20!Ronnie Meerts - Le Chateau kopen? Bied vanaf 20!Ronnie Meerts - Le Chateau kopen? Bied vanaf 20!
  • Ronnie Meerts (1920-2005)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen51.5 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage20
Groen getinte ets van een kasteel/landhuis tussen de bomen.

Afmetingen
Afbeelding: 48 x 33,8
Blad: 51,5 x  37

Signering
linksonder: Ronnie Meerts
midden onder: Le Chateau
rechtsonder: 6/15

De afbeeldingen zijn een onderdeel van de beschrijving.

Wordt in een koker verzonden.

Ronnie Meerts (1920 - 2005), ook wel Rosette Meerts of Rosette Gretha de Leeuw, was etser, graficus en lithograaf. Zij was lid van o.a. de Haagse Kunstkring en schilderessenvereniging ODIS. Leerling van Paul Citroen en Theo Bitter.

Beeld in zeer goede staat. (Witrand is licht beschadigd en verkleurd). Zie foto's.

Starttijd:13-11-2022 om 21:04
Eindtijd:27-11-2022 om 20:18
Openingsbod € 20
ObjectlocatieHaarlem,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland