FA. (2)

Le joueur de Flute

Le joueur de Flute kopen? Bied vanaf 275!
Le joueur de Flute kopen? Bied vanaf 275!Le joueur de Flute kopen? Bied vanaf 275!

Geplaatst door  robhermsen

7 verkochte items
  • Marc Chagall (1887-1985)
GesigneerdHandgesigneerd

Name artist:
Marc Chagall (1887 – 1985)

Name artwork:
Le joueur de Flute

Material:
Lithograph

Edition:
Limited edition

Format:
38 x 22 cm

Format incl. frame:
44 x 29 cm

Only the handmade framework made by De Lijstenmaker Amsterdam costs €160,-

Hermsen Art Gallery

Starttijd:20-09-2015 om 10:37
Eindtijd:25-09-2015 om 10:37
Openingsbod€ 275
ObjectlocatieNederland