Piet Snoeren - le petit pont - Verkocht

Piet Snoeren - le petit pont kopen? Bied vanaf 100!
Piet Snoeren - le petit pont kopen? Bied vanaf 100!Piet Snoeren - le petit pont kopen? Bied vanaf 100!Piet Snoeren - le petit pont kopen? Bied vanaf 100!Piet Snoeren - le petit pont kopen? Bied vanaf 100!Piet Snoeren - le petit pont kopen? Bied vanaf 100!Piet Snoeren - le petit pont kopen? Bied vanaf 100!
  • Piet Snoeren (1938)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1989
TechniekAquarel
StijlExpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen48 cm x 64 cm (h x b)
Passe-partout70 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
het aquarel is gemaakt in de Lot en de nieuwe eigenaar krijgt er een prachtig geïllustreerd boek over Piet zijn leven en werk bij

het aquarel genaamd "le petit pont" (48/64 ) zit in een passepartout (70/85) en is nauwelijks in aanraking geweest met daglicht

Piet Snoeren (1938)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Cords
FA. (4 )

Lid sinds 2018
155 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
85 cm
70 cm
64 cm
48 cm
Dit item is verkocht voor 115,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-04-2021 om 21:19
Eindtijd:27-04-2021 om 12:36
mmf
27 apr. / 11:43
€ 100