Wijnand Otto Jan Nieuwenkamp - Le Puy - mooi ingelijste houtsnede uit 1902

Wijnand Otto Jan Nieuwenkamp - Le Puy - mooi ingelijste houtsnede uit 1902 kopen? Bied vanaf 50!
Wijnand Otto Jan Nieuwenkamp - Le Puy - mooi ingelijste houtsnede uit 1902 kopen? Bied vanaf 50!Wijnand Otto Jan Nieuwenkamp - Le Puy - mooi ingelijste houtsnede uit 1902 kopen? Bied vanaf 50!Wijnand Otto Jan Nieuwenkamp - Le Puy - mooi ingelijste houtsnede uit 1902 kopen? Bied vanaf 50!Wijnand Otto Jan Nieuwenkamp - Le Puy - mooi ingelijste houtsnede uit 1902 kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1356 verkochte items
Alle items van deze verkoper (136)
  • Wijnand Otto Jan Nieuwenkamp (1874-1950)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1902
TechniekVaria
OnderwerpLandschap
Afmetingen28.5 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt

Houtsnede uit het boek Onze Kunst uit 1902.
Naam en omschrijving meegedrukt l.o.
Monogram in het blok r.o. en titel l.o.
Het blad (28,5x20 cm) is licht bevestigd achter passepartout en glas.
In een fraaie lijst, 37x30 cm. In goede staat.

Zeer goede gebruikte staat

Wijnand Otto Jan Nieuwenkamp (1874-1950)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1356 verkochte items
20 cm
28.5 cm
Starttijd:14-02-2022 om 01:34
Eindtijd:28-02-2022 om 20:22
Openingsbod€ 50
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmsterdam Z-O, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland