LECOINDRE. -Les Lampadaires Blanc- Zeer mooi werk uit 2014 Handgesigneerd.

 LECOINDRE. -Les Lampadaires Blanc- Zeer mooi werk uit 2014 Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 75!
 LECOINDRE. -Les Lampadaires Blanc- Zeer mooi werk uit 2014 Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 75! LECOINDRE. -Les Lampadaires Blanc- Zeer mooi werk uit 2014 Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 75! LECOINDRE. -Les Lampadaires Blanc- Zeer mooi werk uit 2014 Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Bertha04
FA. (8)

115 verkochte items
  • Jean-Luc Lecoindre (1932)
GesigneerdHandgesigneerd

JEAN LUC LECOINDRE.

Titel: Le quai des Orfëvres- Paris

Afmetingen blad: 43 x 59 cm.

Afmetingen beeld: 35 x 50 cm.

Materiaal: Kleurenlithografie op Büttenpapier.

Signatuur: r. o. Handgesigneerd.

Oplagenummer: XVI / CLXXV.

Jaar: 2014.

Ingelijst: nee.

Conditie: In nieuwstaat.

Verzending: Door Post.nl met Track and Trace   € 12,50. Binnen Nederland.  Naar België  € 20.

Het wordt in een stevige koker verzonden.

Starttijd:24-06-2017 om 12:46
Eindtijd:17-07-2017 om 10:19
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieVoorschoten, Nederland