Leentje Linders, ets, Seulawah 1995 - Verkocht

Leentje Linders, ets, Seulawah 1995 kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Geplaatst door  vernis

8 verkochte items
  • Leentje Linders (1942)
GesigneerdHandgesigneerd

Uitstekende kwaliteit, gesigneerd, 42/75, eigen druk Leentje Linders, mooi ingelijst, 63 x 80.

Af te halen bij eigenaar in omgeving Hilversum

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:14-01-2015 om 17:39
Eindtijd:28-01-2015 om 17:39
christinestolwijk
28 jan. / 17:34
€ 50