Leentje Linders - ets - Tiger Moth - Verkocht

Leentje Linders - ets - Tiger Moth kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Leentje Linders - ets - Tiger Moth kopen? Bied vanaf 40!Leentje Linders - ets - Tiger Moth kopen? Bied vanaf 40!Leentje Linders - ets - Tiger Moth kopen? Bied vanaf 40!Leentje Linders - ets - Tiger Moth kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1740 verkochte items
  • Leentje Linders (1942)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ovale ets. Potlood gesigneerd linksonder. Getiteld middenonder. Genummerd 56/75 en eigen druk rechtsonder.

Beeldmaat 13,5 x 23 cm. Bladmaat 28 x 39 cm. Losbladig.

Leentje Linders is geboren te Zoeterwoude in 1942.

Leentje Linders (1942)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1740 verkochte items
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:12-11-2016 om 21:36
Eindtijd:24-11-2016 om 19:36
joewelina
22 nov. / 15:34
€ 40