Leentje Linders - Grote ets met blinddruk , He’s getting a nasty knock, gesigneerd

Leentje Linders - Grote ets met blinddruk , He’s getting a nasty knock, gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!
Leentje Linders - Grote ets met blinddruk , He’s getting a nasty knock, gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!Leentje Linders - Grote ets met blinddruk , He’s getting a nasty knock, gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!Leentje Linders - Grote ets met blinddruk , He’s getting a nasty knock, gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!Leentje Linders - Grote ets met blinddruk , He’s getting a nasty knock, gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!Leentje Linders - Grote ets met blinddruk , He’s getting a nasty knock, gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!Leentje Linders - Grote ets met blinddruk , He’s getting a nasty knock, gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!Leentje Linders - Grote ets met blinddruk , He’s getting a nasty knock, gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!Leentje Linders - Grote ets met blinddruk , He’s getting a nasty knock, gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Kkw
FA. (12)

511 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Leentje Linders (1942)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1978
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen52 cm x 76 cm (h x b)
Lijst72.5 cm x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer grote ingekleurde ets van Leentje Linders
Met mooie preegdruk
Oplage XVlll/XXX
Hand gesigneerd en betiteld
Jaar 1978
In passe- partout en matte rond geslepen alu lijst
Door de blinddruk en drie keer de speler wordt de snelheid aangeduid
Conditie uitstekend
Door glas gefotografeerd
Verzending zonder de lijst aangetekend
Leentje Linders rondde in 1972 haar opleiding aan de vrije Academie voor Beeldende Kunst in Den Haag af. Linders heeft zich sinds de jaren ’80 toegelegd op het specialiseren in en perfectioneren van oude druktechnieken, hiermee wil ze een lijn trekken tussen heden en verleden.
Grote bekendheid kreeg ze door haar virtuoze en dynamische etsen over sport, maar vooral ook door haar werk waarin zij allerlei aspecten uit de luchtvaart verwerkt. Via de Marine Luchtvaart Dienst kwam zij uit bij de Zeevaart. In opdracht van de Koninklijke Marine maakte zij verschillende etsen over hun nieuwe fregatten. Het belangrijkste thema in haar werk blijft de beweging, die wordt gedragen door een knappe toepassing en koppeling van de verschillende etstechnieken. Op 9 november 2008 werd zij winnaar van de BAS Grafiekprijs. Uit 69 inzendingen is het werk “Apollo thirteen” van Leentje Linders als winnaar gekozen.
Bij Afhalen lijst gratis
Dit item valt onder de margeregeling

Leentje Linders (1942)

Alle items van deze kunstenaar(6)
Geplaatst door  Kkw
FA. (12)

511 verkochte items
94 cm
72.5 cm
76 cm
52 cm
Sluit over 7d 14u 57m 16s
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieAmstelveen, Nederland
Starttijd:16-08-2022 om 22:26
Eindtijd:25-08-2022 om 22:09