Leentje Linders: Grote Kleurenets/Aquatint. Cricket - Verkocht

Leentje Linders: Grote Kleurenets/Aquatint. Cricket kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 11,00

Leentje Linders: Grote Kleurenets/Aquatint. Cricket kopen? Bied vanaf 1!Leentje Linders: Grote Kleurenets/Aquatint. Cricket kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (317)

Lid sinds 2010
43347 verkochte items
Alle items van deze verkoper (637)
  • Leentje Linders (1942)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie kleurenets/aquatint van Leentje Linders, met als onderwerp Cricket (iets dat niet zo vaak voorbij komt)
2 etsen en een blinddruk op 1 blad.

Titel: The wichet keeper is in a mist
Jaartal: 1976
Afmetingen blad: 75 cm x 55 cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood.
Oplage: 8/20 eigen druk
Ingelijst: Nee
Materiaal: Kleurenets/aquatint + blinddruk op geschept papier

Conditie:
In goede staat binnen het beeld. Echter het papier is wel wat vergeeld met een witte "balk" bovenin het blad (buiten het beeld). Het werk moet dus in passepartout ingelijst worden.

Verzendkosten:
Dit werk kan verzonden worden voor 10 euro in een koker/pakket. Afhalen kan in Diemen op afspraak tijdens kantooruren zonder extra kosten.

Garantie:
Dit werk is volledig door Kunstveiling.nl gegarandeerd.

Bezichtigen:

In opdracht geveild door de Veilingmeester van Kunstveiling.nl:
(1-39-1)

Dit item is verkocht voor 11,00
Starttijd:09-11-2012 om 16:31
Eindtijd:19-11-2012 om 16:31
Biedingen (3)
Rikx
17 nov. / 18:26
€ 11
hosbos
17 nov. / 16:13
€ 6
Braamberg
13 nov. / 13:06
€ 1