Leentje Linders - kleurenets - "Driving to another victory" - Verkocht

Leentje Linders - kleurenets - "Driving to another victory"  kopen? Bied vanaf 35!
Leentje Linders - kleurenets - "Driving to another victory"  kopen? Bied vanaf 35!Leentje Linders - kleurenets - "Driving to another victory"  kopen? Bied vanaf 35!Leentje Linders - kleurenets - "Driving to another victory"  kopen? Bied vanaf 35!
  • Leentje Linders (1942)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurenets met reliëfdruk uit 1979. Potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd IV rechtsonder. Getiteld linksonder.

Beeldmaat 50 x 70 cm. Bladmaat 56 x 78,5 cm Losbladig.

Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:28-01-2017 om 22:00
Eindtijd:11-02-2017 om 20:00
Biedingen (2)
Rikx
11 feb. / 19:12
€ 40
KunsthandelOlafWijman
05 feb. / 14:02
€ 35