Leentje Linders - Kleurenets, M.D. Part one

Leentje Linders - Kleurenets, M.D. Part one kopen? Bied vanaf 1!
Leentje Linders - Kleurenets, M.D. Part one kopen? Bied vanaf 1!Leentje Linders - Kleurenets, M.D. Part one kopen? Bied vanaf 1!Leentje Linders - Kleurenets, M.D. Part one kopen? Bied vanaf 1!Leentje Linders - Kleurenets, M.D. Part one kopen? Bied vanaf 1!
  • Leentje Linders (1942)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1995
TechniekEts
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen31 cm x 49 cm (h x b)
Passe-partout48 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageE.A.
Handgesigneerd door de kunstenaar.

Leentje Linders (1942)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (10)

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (350)

Lid sinds 2010
48233 verkochte items
Alle items van deze verkoper (643)
65 cm
48 cm
49 cm
31 cm
Sluit over 5d 7u 3m 38s
Huidig bod€ 1
Volgend minimum bod: € 3
ObjectlocatieAmstelveen,  Nederland
Starttijd:25-01-2023 om 09:28
Eindtijd:11-02-2023 om 21:30
Chriske
04 feb. / 02:09
€ 1