Leerdam: dikwandig glas, siervaas - Verkocht

Leerdam: dikwandig glas, siervaas kopen? Bied vanaf 59!

Verkoopprijs: € 59,00

Leerdam: dikwandig glas, siervaas kopen? Bied vanaf 59!Leerdam: dikwandig glas, siervaas kopen? Bied vanaf 59!Leerdam: dikwandig glas, siervaas kopen? Bied vanaf 59!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  AdrianusK
FA. (3)

120 verkochte items
  • Ongespecificeerd
TypeGlas / Keramiek

Fraaie blauw-groene siervaas. Zwaar dikwandig glas. Beproefde vormgeving; schitterend ontwerp. Uitstekend item voor glasverzamelaars en liefhebbers van een smaakvol interieur. De vaas is behoorlijk zwaar en in prima conditie. De wand van de vaas is gelobd, hetgeen bijzondere lichteffecten geeft.. Deze prachtige siervaas is uiteraard zeer bruikbaar als gebruiksglas, bijvoorbeeld als bloemenvaas en is dan zeer stabiel.

Hoogte circa 19 cm.

Oorsprong: europese origine, mogelijk Frankrijk. De vaas is niet gemerkt maar kenners zullen ongetwijfeld meer over de oorsprong weten en indien zij die kennis willen delen wordt dat zeer op prijs gesteld.

Aangetekende / verzekerde verzending . ( kosten koper )

Ongespecificeerd

Geplaatst door  AdrianusK
FA. (3)

120 verkochte items
Dit item is verkocht voor 59,00
Starttijd:22-08-2017 om 16:45
Eindtijd:29-08-2017 om 16:45
HvS
24 aug. / 12:19
€ 59