Aquarel van Lena ten Bosch. Jaar: 1985. Afmetingen incl passepartout: H70 x b50 cm. Afmetingen voorstelling: H38 x b28cm. Het werk is rechtsonder, door de kunstenares, gesigneerd. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden gemaild.
Lena ten Bosch was een student aan de Academie voor Beeldende Kunsten in Den Haag. Ze schilderde bloemen, stillevens en portretten en was lid van de Delftse Kunstkring.
Goed
De voorstelling is in goede staat
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
€ 12,95