Lense Elzinga - Lense Elzinga - ets - de Zandhoeve, Bergen - Verkocht

Lense Elzinga - Lense Elzinga - ets - de Zandhoeve, Bergen kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Geplaatst door  AdeNeef

49 verkochte items
  • Lense Elzinga (1930)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets uit 1985, nr 75/300.

Afmetingen 34×21 cm. - Niet ingelijst.

In prima staat.

Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:11-10-2018 om 12:42
Eindtijd:18-10-2018 om 22:56
devaanhoek
11 okt. / 14:58
€ 1