Clemens Briels - Lente in Limburg (mooi gelijst!)

Clemens Briels - Lente in Limburg (mooi gelijst!) kopen? Bied vanaf 185!

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22)

567 verkochte items
Alle items van deze verkoper (64)
  • Clemens Briels (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1994
IngelijstIngelijst
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
Lijst70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Lente in Limburg
Specificaties:
Maat lijst:50 x 70 cm
Handgesigneerd:Ja
Lijst:Strakke aluminium lijst
Techniek:Zeefdruk, genummerd 165/250 Oplagenummer wijkt af van dat op foto.
Van 1993 t/m 1996 heeft Clemens Briels - in opdracht van Stienstra Heerlen - zijn visie gegeven op de vier jaargetijden in Zuid Limburg.
In het magazine van Robeco, SAFE, stond Clemens Briels op de 1e plaats van best renderende Nederlandse kunstenaars, met een prijsstijging van 900%(!) over de afgelopen 10 jaar.
Prijs is inclusief 21% BTW

Clemens Briels (1946)

Alle items van deze kunstenaar(17)
FA. (22)

567 verkochte items
50 cm
70 cm
50 cm
70 cm
Starttijd:16-07-2022 om 15:12
Eindtijd:26-07-2022 om 21:02
Openingsbod€ 185
ObjectlocatieObbicht, Nederland
VerzendingNaar Nederland en België