LEO BREUER ? Blinddruk Vibration - Verkocht

LEO BREUER  ? Blinddruk Vibration kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 55,00

LEO BREUER  ? Blinddruk Vibration kopen? Bied vanaf 1!LEO BREUER  ? Blinddruk Vibration kopen? Bied vanaf 1!LEO BREUER  ? Blinddruk Vibration kopen? Bied vanaf 1!LEO BREUER  ? Blinddruk Vibration kopen? Bied vanaf 1!LEO BREUER  ? Blinddruk Vibration kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  HetKunsthuys
FA. (12)

514 verkochte items
  • Marijke Breuers (1950)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtig origineel werk van de bekende kunstenaar:

                                LEO BREUER

Ca 50 x 50 cm.

Gesigneerd.

Authenticiteit 100 % gegarandeerd.

Conditie , zie foto s.

Marijke Breuers (1950)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  HetKunsthuys
FA. (12)

514 verkochte items
Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:23-12-2016 om 09:11
Eindtijd:03-01-2017 om 20:11
Biedingen (16)
jpmr5503
03 jan. / 19:58
€ 55
Msr
03 jan. / 19:58
€ 50
Msr
23 dec. / 13:06
€ 45
Falk
23 dec. / 12:56
€ 40
Msr
23 dec. / 12:56
€ 35
Msr
23 dec. / 12:47
€ 30
Falk
23 dec. / 12:46
€ 25
Msr
23 dec. / 12:45
€ 20
Falk
23 dec. / 12:45
€ 20
Msr
23 dec. / 12:45
€ 17
Falk
23 dec. / 12:45
€ 15
Msr
23 dec. / 12:43
€ 12
Falk
23 dec. / 12:43
€ 10
Falk
23 dec. / 12:37
€ 7
Msr
23 dec. / 12:37
€ 5
Msr
23 dec. / 10:16
€ 1