Leo Gestel - Meisje in jurkje

Leo Gestel - Meisje in jurkje kopen? Bied vanaf 2450!
Leo Gestel - Meisje in jurkje kopen? Bied vanaf 2450!Leo Gestel - Meisje in jurkje kopen? Bied vanaf 2450!Leo Gestel - Meisje in jurkje kopen? Bied vanaf 2450!Leo Gestel - Meisje in jurkje kopen? Bied vanaf 2450!Leo Gestel - Meisje in jurkje kopen? Bied vanaf 2450!
  • Leo Gestel (1881-1941)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1930
TechniekPastel/Krijt
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Afmetingen65 cm x 48 cm (h x b)
Lijst80 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Leo Gestel

Zittend Meisje in een jurk
Een pastel op board van Leo Gestel Bergense School.
Gesigneerd en gedateerd 1930
Afmeting zoals boven vermeld is plusminus

Kan niet worden verstuurd vanwege de grootte van het werk en glasplaat
Kan worden afgeleverd en/of afgehaald
Afleveren tegen kostprijs

Sluit over 7d 20u 24m 46s
Openingsbod€ 2450
ObjectlocatieNaaldwijk , Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:22-09-2022 om 09:56
Eindtijd:03-10-2022 om 21:41