Leo Jinssen - gemengde techniek - 1998 - Verkocht

Leo Jinssen - gemengde techniek - 1998  kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Brassaï - Tersicore kopen? Bied vanaf 30!
Brassaï - TersicorePrenten & Uitgaves
  • Huidig bod € 30
Kamagurka - Operatie kopen? Bied vanaf 399!
Kamagurka - OperatieTekening / Aquarel
  • Openingsbod € 399
Leo Jinssen - gemengde techniek - 1998  kopen? Bied vanaf 20!Leo Jinssen - gemengde techniek - 1998  kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Leo Jinssen (1947)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Gesigneerde gemengde techniek op papier

Inclusief zwart passepartout 35 x 35 cm

Titel: geen

Jaartal: 1998

Afmeting afbeelding: 24 x 24 cm

Conditie: zowel het werk als de passepartout verkeren in zeer goede staat

Leo Jinssen (1947)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:22-01-2018 om 11:23
Eindtijd:26-01-2018 om 20:23
Aldar
26 jan. / 18:33
€ 20