Leo Muysken - sculptuur van slangen

Leo Muysken - sculptuur van slangen kopen? Bied vanaf 45!
Leo Muysken - sculptuur van slangen kopen? Bied vanaf 45!Leo Muysken - sculptuur van slangen kopen? Bied vanaf 45!Leo Muysken - sculptuur van slangen kopen? Bied vanaf 45!Leo Muysken - sculptuur van slangen kopen? Bied vanaf 45!Leo Muysken - sculptuur van slangen kopen? Bied vanaf 45!Leo Muysken - sculptuur van slangen kopen? Bied vanaf 45!Leo Muysken - sculptuur van slangen kopen? Bied vanaf 45!Leo Muysken - sculptuur van slangen kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Cat-Fish

Lid sinds 2019
126 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
  • Leo Muysken (1907-1984)
TypeBeeld / Object
TechniekKeramiek
Afmetingen11 cm x 14 cm x 5 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Leo Muysken (1907-1984) slangen beelden
Aardewerken sculptuur van  slangen
Materiaal: Aardewerk
Ontwerper / Kunstenaar: Leo Muysken (1907-1984)
Geschatte periode: 1920-1949
Land van herkomst: Indonesie en / of Nederland
Afmeting: 11 cm hoogte x 14 cm breedte x 5 cm diepte.
Staat: In goed staat - nauwelijks gebruikt met minimale gebruikssporen en tekenen van ouderdom

Staat: In goed staat -  gebruikt met minimale gebruikssporen en tekenen van ouderdom - zie foto's

Leo Muysken (1907-1984)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Cat-Fish

Lid sinds 2019
126 verkochte items
14
11
5
Starttijd:10-06-2022 om 10:20
Eindtijd:19-06-2022 om 21:01
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieUTRECHT, Nederland