Leo van Vugt - zonder titel

Leo van Vugt - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Leo van Vugt - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Leo van Vugt - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2090 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1047)
  • Leo van Vugt (1951)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1992
TechniekEts/Aquatint
StijlSurrealistisch
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen80 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage4/10

Fraaie ets van  Van Vugt.

Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

In de witrand wat streepje. Prent zelf is goed!

Leo van Vugt (1951)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2090 verkochte items
59 cm
80 cm
Starttijd:16-05-2022 om 11:18
Eindtijd:29-05-2022 om 12:22
Openingsbod€ 35
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland