Leo van Vugt - Verkocht

Leo van Vugt kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Leo van Vugt kopen? Bied vanaf 20!Leo van Vugt kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2660 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Leo van Vugt (1951)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar; Leo van Vugt

Techniek; Ets

Titel; Water

gesigneerd en genummerd

oplage; 100 ex

op geschept papier

maten; 65 x 50 cm

Uitgegeven door galerie tussenwater

Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:01-04-2017 om 16:21
Eindtijd:08-04-2017 om 16:21
westdex
06 apr. / 23:53
€ 20