Léon Gischia - L'haltérophile

Léon Gischia - L'haltérophile kopen? Bied vanaf 125!
Léon Gischia - L'haltérophile kopen? Bied vanaf 125!Léon Gischia - L'haltérophile kopen? Bied vanaf 125!Léon Gischia - L'haltérophile kopen? Bied vanaf 125!Léon Gischia - L'haltérophile kopen? Bied vanaf 125!Léon Gischia - L'haltérophile kopen? Bied vanaf 125!Léon Gischia - L'haltérophile kopen? Bied vanaf 125!
  • Léon Gischia (1903-1991)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1955
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage200
León Gischia L'haltérophile ( de gewichtheffer)
1955
Kleurenlitho

Beeldformaat: 39 x 52 cm
Oplage: 76/200

Léon Gischia (Dax, Landes, 1903 - 1991) is a French painter who worked in Paris also with Le Corbusier and F. Léger on the decoration of the Pavillon des Temps Nouveaux (1937).The artist's works are featured in numerous major museums of modern art, including the Musée National d’Art Moderne and the Centre Georges Pompidou in Paris, and the Victoria & Albert Museum in London. Many retrospectives were dedicated to him at the Paris Art Centre in 1985, the Galerie d’Art International in Paris in 1988, the Musée de Zagreb in 1988, the Musée de Borda in 1988, the Paris Art Centre in 1990. He also participated in the Venice Biennal in 1988.

Verzending naar het buitenland in overleg.
ConditieRedelijk

Met licht verkleurde hoekjes.

Een kreuk linksonder.

Léon Gischia (1903-1991)

Frans Frans Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  design22

Lid sinds 2019
22 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
Litho1955
45 cm
56 cm
Starttijd:21-06-2022 om 12:12
Eindtijd:03-07-2022 om 20:59
Openingsbod € 125
ObjectlocatieMook,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland