FA. (2)

Leon Huygens - Zonder titel

Leon Huygens - Zonder titel kopen? Bied vanaf 934!
Leon Huygens - Zonder titel kopen? Bied vanaf 934!Leon Huygens - Zonder titel kopen? Bied vanaf 934!Leon Huygens - Zonder titel kopen? Bied vanaf 934!

Geplaatst door  nelleke1958
FA. (8)

118 verkochte items
Alle items van deze verkoper (43)
  • Leon Huygens (1876-1918)
Jaartal1909
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen100 cm x 130 cm (h x b)
Lijst132 cm x 162 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Imposant schilderij met een monumentale lijst.
Dit werk is een van de hoogtepunten uit het oeuvre van deze kunstenaar.

Conditie van het schilderij zeer goed, het schilderij is nooit schoongemaakt en hing altijd op de directiekamer van een steenfabriek.
Conditie van de lijst tussen goed en zeer goed in.

Leon Huygens (1876-1918)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  nelleke1958
FA. (8)

118 verkochte items
162 cm
132 cm
130 cm
100 cm
Sluit over 1d 21u 14m 17s
Openingsbod€ 934
ObjectlocatieBreda, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie
Starttijd:19-06-2022 om 17:04
Eindtijd:26-06-2022 om 15:13