Leon Janssen - Houtsnede 'Omhelzing' - Handgesigneerd - Verkocht

Leon Janssen - Houtsnede 'Omhelzing' - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Leon Janssen - Houtsnede 'Omhelzing' - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Leon Janssen - Houtsnede 'Omhelzing' - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Leon Janssen - Houtsnede 'Omhelzing' - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Leon Janssen - Houtsnede 'Omhelzing' - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Den_Olden_Vos
FA. (9)

231 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Leon Janssen (1951)
Jaartal1980
TechniekHout/Linosnede
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage3/14
Houtsnede van kunstenaar Leon Janssen, handgesigneerd.

Wordt goed verpakt en aangetekend verstuurd.

Leon Janssen (1951)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Den_Olden_Vos
FA. (9)

231 verkochte items
31 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-03-2020 om 12:03
Eindtijd:15-03-2020 om 22:23
Biedingen (11)
Prenthuis
15 mrt. / 22:02
€ 50
Humbly
15 mrt. / 20:51
€ 45
monschau
15 mrt. / 20:48
€ 40
Humbly
15 mrt. / 20:00
€ 35
Prenthuis
15 mrt. / 19:59
€ 30
Humbly
15 mrt. / 19:59
€ 25
Prenthuis
15 mrt. / 15:40
€ 20
MarleenW
15 mrt. / 15:40
€ 15
Prenthuis
10 mrt. / 11:38
€ 10
achter12weg
10 mrt. / 11:38
€ 10
Prenthuis
09 mrt. / 14:36
€ 1