Ab Steenvoorden - Wonder Woman - Ets
Pierre Joseph de Pannemaeker - Philodendron Squamiferum
Truusje Mul - 2 etsjes aquatint, gesigneerd oplage 150/3
Herman Brood - Kleurenzeefdruk JUMBO Handgesigneerd.
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Een prachtig landschapsschilderij van de kunstenaar Leon Schulman GASPARD ( Vitebsk 1882 - Taos 1964). Met lijst. Gemonogrammeerd rechts onder. De afmetingen met lijst: 60 cm. x 50 cm. De doekmaat is 50 cm. x 40 cm. Conditie doek: heel goed. De lijst heeft hier en daar kleine beschadigingen aan de randen (zie foto's).Techniek: paletmes. Het schilderij wordt goed gepakt en verzekerd verzonden. Afhalen is mogelijk. Info: www.rkd.nl/gaspard.
Objectlocatie | Tweede Exloermond, Nederland |
Starttijd | 26-1-2017 om 15:15 |
Eindtijd | 7-2-2017 om 15:15 |