Leon Spierenburg - Glazen stad - 1968 - olieverf op papier - BKR Haarlem - Verkocht

Leon Spierenburg - Glazen stad - 1968 - olieverf op papier - BKR Haarlem kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 31,00

Leon Spierenburg - Glazen stad - 1968 - olieverf op papier - BKR Haarlem kopen? Bied vanaf 20!Leon Spierenburg - Glazen stad - 1968 - olieverf op papier - BKR Haarlem kopen? Bied vanaf 20!Leon Spierenburg - Glazen stad - 1968 - olieverf op papier - BKR Haarlem kopen? Bied vanaf 20!Leon Spierenburg - Glazen stad - 1968 - olieverf op papier - BKR Haarlem kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  verborgenkunst
FA. (46)

Lid sinds 2017
767 verkochte items
  • Leon Spierenburg (1952)
Jaartal1968
IngelijstIngelijst
Afmetingen26 cm x 45.5 cm (h x b)
Lijst50 cm x 66.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Soort Lijst: Houten lijst zonder glasplaat

Herkomst: BKR Haarlem (Het kunstwerk is afgevoerd uit de rijkscollectie in 2018)

Nederland: €20,-

Belgie: €34,-

Rest EU: €42,-

(VK363658)

ConditieRedelijk

De drager is beschadigd in het midden. Waterschade en vlekken op passe-partout. Lijst beschadigd, met name in de hoeken.

Leon Spierenburg (1952)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  verborgenkunst
FA. (46)

Lid sinds 2017
767 verkochte items
66.5 cm
50 cm
45.5 cm
26 cm
Dit item is verkocht voor 31,00
Starttijd:06-05-2019 om 13:23
Eindtijd:19-05-2019 om 22:17
Biedingen (3)
Chouba
19 mei / 20:39
€ 31
Bouwman01
19 mei / 20:39
€ 26
Bouwman01
19 mei / 20:07
€ 20