Leon Tebbe - Hekje

Leon Tebbe - Hekje kopen? Bied vanaf 65!
Leon Tebbe - Hekje kopen? Bied vanaf 65!Leon Tebbe - Hekje kopen? Bied vanaf 65!Leon Tebbe - Hekje kopen? Bied vanaf 65!Leon Tebbe - Hekje kopen? Bied vanaf 65!
  • Leon Tebbe (1949)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
DragerJapans Papier
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 38 cm (h x b)
Incl. lijst42 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50
Vroeg werk van Leon Tebbe op rijstpapier.
Werk is uit 1987

Oplage van 50 dit is nummer 8

Leon Tebbe (1949)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  kunstliefhebbe

74 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
52 cm
42 cm
38 cm
30 cm
Sluit over 8d 21u 34m 02s
Openingsbod€ 65
Veilingkosten : 15%
ObjectlocatieRheden,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd30-3-2023 om 22:37
Eindtijd8-4-2023 om 21:17