Leonardo Cremonini - Violetto

Leonardo Cremonini - Violetto kopen? Bied vanaf 50!
Leonardo Cremonini - Violetto kopen? Bied vanaf 50!Leonardo Cremonini - Violetto kopen? Bied vanaf 50!
  • Leonardo Cremonini (1925-2010)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1977
TechniekVaria
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen28 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Fotolithografie, 7 kleuren

Afm: 21×28 cm
Jaar: 1977
Oplage: 5.000
Editie: BolaffiArte (stempel in reliëfdruk)

Dit betreft een ongesigneerd en ongenummerd exemplaar.

Leonardo Cremonini (1925-2010)

ItaliaansItaliaansAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  serARTE
FA. (12)

Lid sinds 2020
159 verkochte items
Alle items van deze verkoper (60)
21 cm
28 cm
Sluit over 6d 8u 46m 34s
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieUtrecht, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:17-09-2022 om 12:53
Eindtijd:01-10-2022 om 15:07