Leonid Sologaub - olieverf - Russisch orthodoxe kerk

Leonid Sologaub - olieverf - Russisch orthodoxe kerk kopen? Bied vanaf 165!

Verkoopprijs: € 165,00

Leonid Sologaub - olieverf - Russisch orthodoxe kerk kopen? Bied vanaf 165!Leonid Sologaub - olieverf - Russisch orthodoxe kerk kopen? Bied vanaf 165!Leonid Sologaub - olieverf - Russisch orthodoxe kerk kopen? Bied vanaf 165!Leonid Sologaub - olieverf - Russisch orthodoxe kerk kopen? Bied vanaf 165!

Geplaatst door  ammeg
FA. (49)

1697 verkochte items
  • Leonid Sologoub (1884-1956)

Olieverf op doek in goede staat.

Gesigneerd rechtsonder.

Doekmaat 45,5 x 38 cm. Ingelijst. Lijstmaat 55 x 47 cm.

Dit item is verkocht voor 165,00

Starttijd:14-12-2017 om 20:13
Eindtijd:29-12-2017 om 19:13

Biedingen (1):

artadvicewest
21 dec. / 20:00
€ 165