Leonor Fini - Homme avec le Turban - Verkocht

Leonor Fini - Homme avec le Turban kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Leonor Fini - Homme avec le Turban kopen? Bied vanaf 25!Leonor Fini - Homme avec le Turban kopen? Bied vanaf 25!Leonor Fini - Homme avec le Turban kopen? Bied vanaf 25!Leonor Fini - Homme avec le Turban kopen? Bied vanaf 25!Leonor Fini - Homme avec le Turban kopen? Bied vanaf 25!Leonor Fini - Homme avec le Turban kopen? Bied vanaf 25!Leonor Fini - Homme avec le Turban kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (25)

Lid sinds 2017
1408 verkochte items
Alle items van deze verkoper (61)
  • Leonor Fini (1908-1996)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen66 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Conditie: uitstekend.
Papiersoort: Handgeweven beige papier.
Afmetingen: Vel: 66 x 47 cm.   Afbeelding: 26 x 19 cm.
Wordt aangetekend verzonden in een stevige kartonnen koker.

Dit item is verkocht voor 23,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:02-08-2020 om 22:49
Eindtijd:26-11-2020 om 15:19
ArtAtelier
26 nov. / 15:13
€ 20