Leonor Fini, Kleurenets, dansers - gesigneerd - oplage 30 ex.

Leonor Fini, Kleurenets, dansers - gesigneerd - oplage 30 ex. kopen? Bied vanaf 80!

Verkoopprijs: € 85,00

Leonor Fini, Kleurenets, dansers - gesigneerd - oplage 30 ex. kopen? Bied vanaf 80!Leonor Fini, Kleurenets, dansers - gesigneerd - oplage 30 ex. kopen? Bied vanaf 80!Leonor Fini, Kleurenets, dansers - gesigneerd - oplage 30 ex. kopen? Bied vanaf 80!Leonor Fini, Kleurenets, dansers - gesigneerd - oplage 30 ex. kopen? Bied vanaf 80!Leonor Fini, Kleurenets, dansers - gesigneerd - oplage 30 ex. kopen? Bied vanaf 80!Leonor Fini, Kleurenets, dansers - gesigneerd - oplage 30 ex. kopen? Bied vanaf 80!Leonor Fini, Kleurenets, dansers - gesigneerd - oplage 30 ex. kopen? Bied vanaf 80!

Geplaatst door  loft
FA. (14)

434 verkochte items
  • Leonor Fini (1908-1996)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurenets van Leonor Fini, strak ingelijst met passe - partout onder glas. Notenhouten lijst met lichte gebruikssporen. Zware kwaliteit, ruim 5 kilo. Gesigneerd in potlood. Beperkte oplage, dit is nummer VIII van XXX. Linksonder droogstempel op het papier.
Maat van de afbeelding is 59 x 52 cm, met lijst 72,5 x 79,5 cm.

Verzendkosten in NL € 15,00 wordt verpakt tussen houten platen. Shipping in EUR with UPS (because of the size). Price after contact. Shipping outside EUR not possible.

Leonor Fini (Buenos Aires, 30 augustus 1908 — Parijs, 18 januari 1996) was een Argentijns surrealistisch kunstschilder. Fini had een Italiaanse moeder en een Argentijnse vader, die de familie verliet, toen zij nog zeer jong was. Leonor Fini groeide op in de Italiaanse stad Triëst, en ging naar Parijs om kunstschilder worden. Daar kwam zij in aanraking met het werk van Paul Eluard, Max Ernst, Georges Bataille, Henri Cartier-Bresson, André Pieyre de Mandiargues en Salvador Dalí. Zij schilderde portretten, b.v. van Jean Genet, Anna Magnani, Jacques Audiberti, Alida Valli, en Suzanne Flon. Zij ontwierp ook kostuums en decors voor theater. Veel van haar recentere schilderijen behandelen erotische fantasieën en de dood.

Dit item is verkocht voor 85,00

Starttijd:16-11-2014 om 20:48
Eindtijd:23-11-2014 om 20:48

Biedingen (2):

LucGoossens2
23 nov. / 20:09
€ 85
ChrisMe
17 nov. / 23:45
€ 80