Leonor Fini - Leonor Fini - Ets - Scene de Theatre

Leonor Fini - Leonor Fini - Ets - Scene de Theatre kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 20,00

Leonor Fini - Leonor Fini - Ets - Scene de Theatre kopen? Bied vanaf 10!Leonor Fini - Leonor Fini - Ets - Scene de Theatre kopen? Bied vanaf 10!Leonor Fini - Leonor Fini - Ets - Scene de Theatre kopen? Bied vanaf 10!Leonor Fini - Leonor Fini - Ets - Scene de Theatre kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Rel567

Lid sinds 2019
1 verkochte items
  • Leonor Fini (1908-1996)
TechniekEts
StijlSurrealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen70 cm x 51.5 cm (h x b)
Lijst75 cm x 56.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage30
Grijs geweven papier, enkele kleine beschadigingen op de lijst. Oplage 30 st, nr. 25. Wordt aangetekend verzonden.

De ets is mooi, de lijst hier en daar gestoten

Leonor Fini (1908-1996)

Alle items van deze kunstenaar(18) Geplaatst door  Rel567

Lid sinds 2019
1 verkochte items
56.5 cm
75 cm
51.5 cm
70 cm

Dit item is verkocht voor 20,00

Starttijd:03-11-2019 om 17:01
Eindtijd:10-11-2019 om 08:52

Biedingen (1):

wilfred64
9 nov. / 22:42
€ 20