Leonor Fini - zonder titel - Verkocht

Leonor Fini - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Leonor Fini - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!Leonor Fini - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!Leonor Fini - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!Leonor Fini - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!Leonor Fini - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!Leonor Fini - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!Leonor Fini - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!Leonor Fini - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!Leonor Fini - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!Leonor Fini - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!Leonor Fini - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!Leonor Fini - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!Leonor Fini - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!Leonor Fini - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (25)

Lid sinds 2017
1411 verkochte items
Alle items van deze verkoper (71)
  • Leonor Fini (1908-1996)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage30
Conditie: zeer goed.
Editie: V/XXX.
Afmetingen: Afbeelding: 43 x 36 cm.
Wordt aangetekend verzonden in een stevige kartonnen koker.

Speldenknop gaatje linkerhoek, rechterhoek onderin ets, zie foto's.

Dit item is verkocht voor 23,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:30-09-2020 om 19:58
Eindtijd:26-11-2020 om 14:57
ArtAtelier
26 nov. / 14:47
€ 20