Nora de Jong - Lepelblad

Nora de Jong - Lepelblad kopen? Bied vanaf 30!
Nora de Jong - Lepelblad kopen? Bied vanaf 30!Nora de Jong - Lepelblad kopen? Bied vanaf 30!Nora de Jong - Lepelblad kopen? Bied vanaf 30!Nora de Jong - Lepelblad kopen? Bied vanaf 30!Nora de Jong - Lepelblad kopen? Bied vanaf 30!Nora de Jong - Lepelblad kopen? Bied vanaf 30!
  • Nora de Jong (1934)
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
Afmetingen125 cm x 80 cm (h x b)
Lijst125 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Schilderij van Nora de Jong.
Gemengde techniek: Hardboard, hout, waterverf.
In zeer goede staat.
125 cm X 80 cm, 15 kg.

Vanwege groot formaat en zwaarte enkel op te halen.

Nora de Jong (1934)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  svsandv
FA. (2)

Lid sinds 2020
11 verkochte items
80 cm
125 cm
80 cm
125 cm
Starttijd:19-06-2020 om 16:03
Eindtijd:26-06-2020 om 22:14
Openingsbod € 30
ObjectlocatieWoerden, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie