Albert Zavaro - Les 3 cavaliers -Lithografie handgesigneerd - oplage 180 - Verkocht

Albert Zavaro - Les 3 cavaliers -Lithografie handgesigneerd - oplage 180 kopen? Bied vanaf 55!
Albert Zavaro - Les 3 cavaliers -Lithografie handgesigneerd - oplage 180 kopen? Bied vanaf 55!Albert Zavaro - Les 3 cavaliers -Lithografie handgesigneerd - oplage 180 kopen? Bied vanaf 55!Albert Zavaro - Les 3 cavaliers -Lithografie handgesigneerd - oplage 180 kopen? Bied vanaf 55!Albert Zavaro - Les 3 cavaliers -Lithografie handgesigneerd - oplage 180 kopen? Bied vanaf 55!Albert Zavaro - Les 3 cavaliers -Lithografie handgesigneerd - oplage 180 kopen? Bied vanaf 55!
  • Albert Zavaro (1925)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen57 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage180
orginal kleurenlitho van Albert Zavaro
met potlood handgesigneerd en genummerd
oplage 180
papier Arches
in goede staat
afmetingen blad 57,0 x 76,0 cm
afmetingen beeld 49,5 x 64,5 cm
in goede staat
zonder lijst

Albert Zavaro 1925 ( Istanbul )
Zavaro was born in Istanbul in 1925. After his father’s death in 1926, his family moved to France.
In 1945 he entered the l’École des Beaux-Arts in Paris.
In 1956 he had his first exhibition in Paris at the Galerie Barbizon.
Working in his Montparnasse atelier, Zavaro rapidly learned the lessons of the abstracts; and, at the same time, he became acutely aware of the limitations of that same movement.
Exhibitions in Paris, New York , Tokio etc.

Albert Zavaro (1925)

FransFransAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  barb52
FA. (3)

253 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
76 cm
57 cm
Dit item is verkocht voor 63,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-08-2022 om 11:45
Eindtijd:13-08-2022 om 01:28
valuableframes
12 aug. / 23:08
€ 55