Leslie Smith - Paleistuinen Het Loo, zeefdruk - Verkocht

Leslie Smith - Paleistuinen Het Loo, zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!
Leslie Smith - Paleistuinen Het Loo, zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!Leslie Smith - Paleistuinen Het Loo, zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!Leslie Smith - Paleistuinen Het Loo, zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!Leslie Smith - Paleistuinen Het Loo, zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!
  • Leslie Smith (1948)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooi, groot werk van Leslie Smith uit 1991.  Zeefdruk op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd (231/300).  In uitstekende conditie.

Afmetingen: 90cm x 74cm (blad), 70cm x 55cm (beeld)

Leslie Smith (1948)

Engels Engels

Geplaatst door  Rosser
FA. (179)

3170 verkochte items
Alle items van deze verkoper (218)
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:02-07-2017 om 11:59
Eindtijd:14-07-2017 om 09:38