Levé, Frederic: Gekleurde ets - Verkocht

Levé, Frederic: Gekleurde ets kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 55,00

Levé, Frederic: Gekleurde ets kopen? Bied vanaf 50!Levé, Frederic: Gekleurde ets kopen? Bied vanaf 50!Levé, Frederic: Gekleurde ets kopen? Bied vanaf 50!Levé, Frederic: Gekleurde ets kopen? Bied vanaf 50!Levé, Frederic: Gekleurde ets kopen? Bied vanaf 50!Levé, Frederic: Gekleurde ets kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  thuisgalerie
FA. (23)

248 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Frederic Louis Leve (1877)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer fraaie aquatint van deze gekende Franse kunstenaar.

Voorstelling van een riviertje in een Frans stadje met een witte zwaan die stroomafvaarts zwemt.

Een fraai werk van tussen de 80 en 100 jaar oud!

Gesigneerd: Ja

Ingelijst: Ja, met "mat glas" lijst heeft kleine gebruikssporen.

Afmeting ets: 25 x 18,5 cm, met lijst 43 x 33,5 cm

Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:27-02-2016 om 15:14
Eindtijd:05-03-2016 om 15:19
Biedingen (2)
frank_b
05 mrt. / 15:11
€ 55
Frank_im
03 mrt. / 17:38
€ 50