Willy Ceysens - Lezende Man - Verkocht

Willy Ceysens - Lezende Man kopen? Bied vanaf 99!

Verkoopprijs: € 87,00

Arnold Mariashin - AMONG 76 kopen? Bied vanaf 250!
Arnold Mariashin - AMONG 76Fotografie
  • Openingsbod € 250
Lidiia Khaikara - Pause kopen? Bied vanaf 95!
Lidiia Khaikara - PauseFotografie
  • Openingsbod € 95
Arnold Mariashin - AMONG 72 kopen? Bied vanaf 250!
Arnold Mariashin - AMONG 72Fotografie
  • Openingsbod € 250
Lidiia Khaikara - Waiting for kopen? Bied vanaf 95!
Lidiia Khaikara - Waiting forFotografie
  • Openingsbod € 95
Willy Ceysens - Lezende Man kopen? Bied vanaf 99!Willy Ceysens - Lezende Man kopen? Bied vanaf 99!Willy Ceysens - Lezende Man kopen? Bied vanaf 99!Willy Ceysens - Lezende Man kopen? Bied vanaf 99!

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22)

567 verkochte items
Alle items van deze verkoper (63)
  • Willy Ceysens (1929-2007)
TypeBeeld / Object
Jaartal1960
TechniekAluminium
Afmetingen18 cm x 10 cm x 4.5 cm (h x b x d)
Gewicht765 gram
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer fraaie sculptuur 'lezende Man' gestyleerde vormgeving in gegoten aluminiumGesigneerd met monogram C.W.

Willy Ceysens (1929-2007)

Alle items van deze kunstenaar(1)
FA. (22)

567 verkochte items
10
18
4.5
Dit item is verkocht voor 87,00
Starttijd:19-04-2019 om 08:20
Eindtijd:28-04-2019 om 19:29
cagekun
28 apr. / 17:07
€ 87