Jan Montyn - L' herbe rouge - Verkocht

Jan Montyn - L' herbe rouge kopen? Bied vanaf 60!
Jan Montyn - L' herbe rouge kopen? Bied vanaf 60!Jan Montyn - L' herbe rouge kopen? Bied vanaf 60!Jan Montyn - L' herbe rouge kopen? Bied vanaf 60!Jan Montyn - L' herbe rouge kopen? Bied vanaf 60!Jan Montyn - L' herbe rouge kopen? Bied vanaf 60!
  • Jan Montyn (1924-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1986
TechniekEts/Aquatint
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen25 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage30
Ets/aquatint van Jan Montyn, met de hand gesigneerd, genummerd en gedateerd. Op de achterkant, zoals bij Montyn gebruikelijk, de titel. Tevens de vermelding augustus. De conditie van de ets is uitstekend.

De ets kan zonder kosten worden opgehaald in Breda of Utrecht of op kosten van de koper aangetekend worden verzonden.

Dit item is verkocht voor 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:16-08-2022 om 10:30
Eindtijd:28-08-2022 om 20:25
Josma
23 aug. / 23:33
€ 60