Lia van Leeuwen - Acryl op board: Lines III - 2015

Lia van Leeuwen - Acryl op board: Lines III - 2015 kopen? Bied vanaf 70!
Lia van Leeuwen - Acryl op board: Lines III - 2015 kopen? Bied vanaf 70!Lia van Leeuwen - Acryl op board: Lines III - 2015 kopen? Bied vanaf 70!Lia van Leeuwen - Acryl op board: Lines III - 2015 kopen? Bied vanaf 70!

Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (28)

872 verkochte items
Alle items van deze verkoper (371)
  • Lia van Leeuwen (1954)
Jaartal2015
TechniekAcryl
DragerBoard
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Acryl op board  van Lia van Leeuwen. Titel: Lines III. Jaar: 2015. Afmetingen werk: H40 x b40cm. Het werk is achterop  gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Verzenden: onze verzenddagen zijn dinsdag  en donderdag.

Welkom in de wereld van Lia van Leeuwen
Ik schilder graag, sterker nog ik kan het niet laten.
Het maken van een schilderij is als het maken van een reis,
Ik laat me meegaan, inspireren door de kleuren, lijnen vormen, ritme , tegenritme.
Gevoel van vrijheid , enthousiasme betrokkenheid warmte chaos orde
Er is een altijd durende beweging
De ene keer wil ik openheid transparantie stilte rust en ruimte
Daaropvolgend zoek ik naar dichtheid /gelaagdheid
moet er meer gebeuren op verschillende plaatsen.
Vanuit het ene ontstaat het andere
het is een konstant zoeken naar wat op dat moment klopt
Het is een never ending story en ik ben steeds nieuwsgierig naar de volgende stap.

In goede staat

Lia van Leeuwen (1954)

Alle items van deze kunstenaar(7)
FA. (28)

872 verkochte items
40 cm
40 cm
Sluit binnenkort 17u 55m 07s
Openingsbod€ 70
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
Starttijd:08-08-2022 om 23:02
Eindtijd:17-08-2022 om 20:27